Lifescience dla liceualistów - edycja 12

Zapraszamy do udziału z warsztatach organizowanych na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ, gdzie się zdobędziecie wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu genetyki, biochemii, biologii molekularnej, mikrobiologii i tematów pokrewnych

W tym roku, w XII edycji Lifescience, chcemy zaprosić licealistów do Zakładu Biochemii Komórki, Zakładu Biologii Komórki, Zakładu Fizjologii i Biochemii Roślin, Zakładu Mikrobiologii, Zakładu Biofizyki Obliczeniowej i Bioinformatyki oraz Zakładu Biotechnologii Medycznej. Dodatkowo, w dniu testu kwalifikacyjnego, prelekcję wygłosi dr Krzysztof Szade z Pracowni Biologii Komórek Macierzystych.

Na warsztatach widzimy się 13.04, 20.04 oraz 27.04 2024 roku na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ ul. Gronostajowa 7 w Krakowie.

Aby wziąć udział w wydarzeniu musisz wypełnić formularz rejestracyjny.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego 06.04.2023 na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ odbędzie się test, który wyłoni 24 zakwalifikowanych. W zakładce Testy z poprzednich lat możecie zerknąć, jak wyglądały one do tej pory.

Aby być na bieżąco, śledź nas na Facebooku!